Ansatte

Se ansatte i Omega Media nedenfor. Vil du jobbe med oss? Søk her


Kristian Kjærnes

Kristian Kjærnes

Daglig leder
kristian@omegamedia.no
Kristian Kjærnes Linkedin

Utdannet Bachelor i Nautikk (BSc) og ved linjen for Multimedia Design ved Copenhagen School of Design and Technology. Lang erfaring innen SEO, SEM, content marketing og digital rådgivning. Hubspot Inbound Marketing-spesialist.

Daniel Hæhre

Daniel Hæhre

Seniorutvikler & prosjektleder
daniel@omegamedia.no
Daniel Hæhre Linkedin

Utdannet Bachelor in Marketing (BSc) ved Hawaii Pacific University. Jobber i dag som seniorutvikler med ansvar for selskapets egne produkter, samt som prosjektleder for klientprosjekter.

Erling Løken Andersen

Erling Løken Andersen

Styreformann
erling@omegamedia.no
Erling Løken Andersen Linkedin

Utdannet jurist (LL.M.) ved UiO og 3-årig Art Director fra Westerdals Reklameskole. Gründer av nettsamfunnet Biip.no, som ble solgt til TV2 og Egmont for 75 MNOK i 2008. Tidl. erfaring fra Schibsted, Cappelen, TV2, Egmont, mediebyrået In Sight, m. fl.

Henrik Meskanen

Henrik Meskanen

Digital rådgiver
henrik@omegamedia.no
Henrik Meskanen Linkedin

Erfaring med SEO, SEM og digital rådgivning. Prosjektleder for et utvalg av selskapets kunder, med særlig fokus på søkemotoroptimalisering.

Wilhelm Leborg

Wilhelm Leborg

Digital rådgiver
wilhelm@omegamedia.no
Wilhelm Leborg Linkedin

Digital markedsfører med spisskompetanse på Adwords og content marketing. Google Adwords Fundamentals og Hubspot Inbound Marketing sertifisert.

Christina Andersen

Christina Andersen

Innholdsprodusent
christina@omegamedia.no

Bachelor i Journalistikk fra HIOA. Bachelor i Kunst og Design fra HIOA. Bred erfaring med innholdsproduksjon og arbeid opp mot sosiale medier.

Tanya Tindal

Tanya Tindal

Grafisk designer med utdanning fra Grafisch Lyceum Rotterdam i Nederland. Fokus på kampanjeaktiviteter for større retailkunder som blant andre MaxGodis.se.

Ole Syversen

Ole Syversen

Bachelor i økonomi og administrasjon (BSc) fra Handelshøyskolen BI. Hovedansvar for økonomifunksjonen i Omega-gruppens selskaper, herunder Omega Media og Omega Ventures.

Kontakt oss

Kom i kontakt med en av våre konsulenter – benytt kontaktskjemaet nedenfor.

Din kontaktinformasjon





Henvendelsen gjelder *

Du får svar i løpet av kort tid og normalt sett innen 24 timer.