Ansatte

Se ansatte i Omega Media nedenfor. Vil du jobbe med oss? Søk her


Kristian Kjærnes

Kristian Kjærnes

Digital rådgiver
kristian@omegamedia.no
Kristian Kjærnes Linkedin

Utdannet Bachelor i Nautikk (BSc) og ved linjen for Multimedia Design ved Copenhagen School of Design and Technology. Lang erfaring innen SEO, SEM, content marketing og digital rådgivning. Hubspot Inbound Marketing-spesialist.

Thomas Ertzgaard

Thomas Ertzgaard

Digital rådgiver
thomas@omegamedia.no
Thomas Ertzgaard  Linkedin

Utdannet produktdesigner (BSc) ved HIOA, med fokus på innovativt tjenestedesign. Bred erfaring innen SEM, display/retargeting, inbound marketing og SOME. Google og Hubspot Inbound Marketing-spesialist.

Daniel Hæhre

Daniel Hæhre

Seniorutvikler & prosjektleder
daniel@omegamedia.no
Daniel Hæhre Linkedin

Utdannet Bachelor in Marketing (BSc) ved Hawaii Pacific University. Jobber i dag som seniorutvikler med ansvar for selskapets egne produkter, samt som prosjektleder for klientprosjekter.

Henrik Meskanen

Henrik Meskanen

Digital rådgiver
henrik@omegamedia.no
Henrik Meskanen Linkedin

Erfaring med SEO, SEM og digital rådgivning. Prosjektleder for et utvalg av selskapets kunder, med særlig fokus på søkemotoroptimalisering.

Endre Wang Hole

Endre Wang Hole

Digital rådgiver
endre@omegamedia.no
Endre Wang Hole Linkedin

Utdannet Bachelor i Internasjonal Markedsføring (BSc) ved BI / Fudan School of Management (Kina). Erfaring med bl. a. Google Adwords, Analytics, m. v. Hubspot Inbound Marketing-spesialist.

Erling Løken Andersen

Erling Løken Andersen

Styreformann
erling@omegamedia.no
Erling Løken Andersen Linkedin

Utdannet jurist (LL.M.) ved UiO og 3-årig Art Director fra Westerdals Reklameskole. Gründer av nettsamfunnet Biip.no, som ble solgt til TV2 og Egmont for 75 MNOK i 2008. Tidl. erfaring fra Schibsted, Cappelen, TV2, Egmont, mediebyrået In Sight, m. fl.

Ole Syversen

Ole Syversen

Bachelor i økonomi og administrasjon (BSc) fra Handelshøyskolen BI. Hovedansvar for økonomifunksjonen i Omega-gruppens selskaper, herunder Omega Media og Omega Ventures.

Kontakt oss

Kom i kontakt med en av våre konsulenter – benytt kontaktskjemaet nedenfor.

Din kontaktinformasjon





Please leave this field empty.

Henvendelsen gjelder *

Du får svar i løpet av kort tid og normalt sett innen 24 timer.